• Çantë Dell Gaming 17”

    Udhetoni me siguri pajisjen tuaj të lojrave me kapacitetin e madh Dell Gaming Backpack 17, duke paraqitur një mburojë të formuar përpara EVA dhe një brendshme të mbushur me shkumë. E ndërtuar nga materiale të qëndrueshme dhe rezistente ndaj motit, Shpinës së Lojrave mban laptopin dhe aksesorët tuaj të mbrojtur edhe në kushte të motit të pafavorshëm. Përjetoni rehati të ftohtë me mbushjen e pasme të rrjetës së ajrit të frymë dhe shiritat e rregullueshëm të rrjetës së ajrit. Qëndroni të organizuar me një stacion të gjerë pune, me zë poshtë dhe xhepa të shumëfishtë ruajtjeje plus një mëngë të dedikuar për laptop, duke siguruar të gjitha akseset e lehtë për të gjitha nevojat tuaja të lojrave.

  • Çantë Dell Essential 15”

    Kompania Dell sjell çantën Dell Essential  me 2 rripa për kraharor i cili është i përshtatur për laptop dhe tableta me madhësi deri në 15.6″ ( 40 cm). Kjo çantë ka mjaftueshëm hapësira për ruajtjen e gjërave tuaja, zinxhir të dyfishtë dhe vjen me ngjyrë të zezë.

MENU